Logo
0 ks
za 0 Kč
Basket is empty
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Worldwide shipping
Worldwide shipping

It is possible to ship worldwide via Czech post priority mail. Delivery is 4-15 days.

 

Poštovné v rámci České republiky

V rámci České republiky zasíláme Českou poštou Balíkem do ruky za 100,-Kč při platbě přes PayPal nebo na dobírku za 130,-Kč

Odstoupení od kupní smlouvy do 14-ti dnů

Pokud je kupní smlouva uzavřena pomocí prostředků komunikace na dálku, má kupující spotřebitel v souladu s § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo od kupní smlouvy odstoupit do 14 dní. 
Náš obchod umožňuje nad rámec zákona odstoupení do 30 dnů, přičemž v případě, že předmětem kupní smlouvy je několik druhů zboží nebo dodání několika částí, běží tato lhůta ode dne převzetí poslední dodávky zboží. Zboží musí být prodávajícímu vráceno do 30 dnů od odstoupení od smlouvy prodávajícímu. 
Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, nese kupující náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu, a to i v tom případě, kdy zboží nemůže být vráceno pro svou povahu obvyklou poštovní cestou. V případě odstoupení od smlouvy dle čl. 5.2 obchodních podmínek vrátí prodávající peněžní prostředky přijaté od kupujícího do čtrnácti (14) dnů od odstoupení od kupní smlouvy kupujícím, a to stejným způsobem, jakým je prodávající od kupujícího přijal.

Jelikož se snažíme našim zákazníkům vyjít maximálně vstříc, v  případech objednání nevhodného oleje pro Vaše auto, není nutné podstupovat odstoupení od smlouvy. Zavolejte nám v pracovní době od 9:00 do 17:00 na telefon 774 993 473 a my vyřešíme nastalou situaci k Vaší spokojenosti obratem.

Vzor/on-line formulář pro odstoupení od smlouvy je dostupný zde

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz